Wesley Verwoerd

28 years
(1)
Bootcamp Personal Training 0 km
AMSTERDAM OOST; EASTBOUND GYM
Your Personal Victory helpt jou om je persoonlijke overwinningen te behalen op het gebied van sport en voeding. Vanuit mijn ervaring herken ik de moeilijkheden bij het behalen van doelen en streef ik naar een gezonde balans tussen genieten en bewegen. Ik motiveer en begeleid je om zorgvuldig en consequent om te gaan met train- en voedingsschema’s. Door een variatie aan te bieden in kracht en cardio leer ik je de basishouding en technieken vanuit Weightlifting, Combat Strength & Conditioning en HIIT Training. Met persoonlijk aandacht en toewijding streef ik met jou naar een balans in lichamelijke en geestelijke gezondheid. Samen leggen wij de focus op #yourpersonalvictory.
Your Personal Victory helpt jou om je persoonlijke overwinningen te behalen op het gebied van sport en voeding. Vanuit mijn... more

TRAININGS

Today - 17 December 2018 (1)

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Today 17 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1
Tomorrow - 18 December 2018 (1)

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Tomorrow 18 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1
All trainings (36)

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Wednesday 19 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Thursday 20 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Thursday 20 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Friday 21 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Saturday 22 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Sunday 23 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Sunday 23 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Monday 24 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Tuesday 25 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Wednesday 26 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Thursday 27 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Thursday 27 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Friday 28 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Saturday 29 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Sunday 30 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Sunday 30 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Monday 31 December 2018
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Tuesday 01 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Wednesday 02 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Thursday 03 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Thursday 03 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Friday 04 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Saturday 05 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Sunday 06 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Sunday 06 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Monday 07 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Tuesday 08 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Wednesday 09 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Thursday 10 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Thursday 10 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Friday 11 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Saturday 12 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Sunday 13 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Sunday 13 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

60,00
0 / 1 taken
Monday 14 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

Personal Training

40,00
0 / 2 taken
Tuesday 15 January 2019
3 km Eastbound Gym: Tweede van Swindenstraat 1

REVIEWS

Diederik E.

2 months ago
Wesley gaf een hele goeie allround training. De oefeningen waren afwisselend en werden langzaam opgebouwd met een duidelijke uitleg. Top om aan kracht of fitheid te werken!

Door onze website te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies in overeenstemming met onze security policy.

[x]